Závodní nabídka MoHiLa sport pro sezónu 2016

Vážení cyklisté, sportovci, kolegové a příznivci našich aktivit,

dovolte, abychom Vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám v loňském roce věnovali. Věříme, že nám ji zachováte i pro letošní rok a proto si Vás dovolujeme pozvat na naše tradiční aktivity:

 

Pražská 50

Author Pražská padesátka

17. září 2016 start v 10:00 - prezentace, výdej startovních čísel a čipů 08:00 – 09:45 hod, Místo konání: PRAHA - Dejvice – ulice BECHYŇOVA!
www.prazska50.cz


 

 

 

logo rodiny cyklozavod

Pražský rodinný cyklozávod

8. června 2016: Tento rok se koná již 11. ročník závodu horských kol pro děti od 5 do 15 let. Tratě jsou vyznačeny od 800 metrů do 10 kilometrů. Připravena bude půjčovna kol a dětské atrakce. Moderovat akci přijede zpěvák a DJ Pepa Melen. Startovné je pro všechny děti zdarma
www.rodinnycyklozavod.cz


 

 

 

Vinařská 50

Vinařská 50

16. ročník sobota 27. června 2015, start v 09:30. 
www.vinarska50.cz

 

Navštivte také náš facebookový profil MoHiLa sport Přejít!

Hlavní partneři závodů

Hlavní město Praha  MČ Praha 6AuthorNutrend Birell logo     Radiozurnal    CT 4    Wustenrot   Adventura logo


 Partneři závodů

Author  Znovín Znojmo  prerostsvorclogo Minimedia  Immergas  

NaKole.cz      U Jahelků Faho


Sportfilm       Sport film do škol         

 Projekt Sportfilm do škol je určen pro 2. stupeň základních škol, gymnázia a střední školy po celé České republice. Nabízí školám možnost zapůjčení DVD z archivu všech 15- ti ročníků nebo sledování festivalových snímků z YOUTUBE

Vážení cyklisté, sportovci, kolegové a příznivci našich aktivit,

dovolte, abychom Vám poděkovali za přízeň, kterou jste nám v loňském roce věnovali. Věříme, že nám ji zachováte i pro letošní rok a proto si Vás dovolujeme pozvat na naše tradiční aktivity.

11. června 2014
Našim nejmladším cyklistům a jejich rodičům bude věnován již 11. ročník AUTHOR Rodinné Pražské padesátky. Minulé ročníky prokázaly, že plochodrážní stadion na Na Markétě a jeho bezprostřední okolí poskytuje možnost přizpůsobit trať na míru každé věkové kategorii a je tak pro akci ideálním místem. 
Součástí bude opět setkání dětí Prahy s dětmi z dětských domovů, které obohatí program celého odpoledne.

20. září 2014
Jako již tradičně, třetí zářijovou sobotu se bude konat 16. ročník cyklistického závodu AUTHOR Pražská padesátka. Poměřování sil na trati mezi Dejvicemi a Okoří se pro některé z Vás stalo neodmyslitelnou součástí ročního sportovního kalendáře. Součástí závodu bude také 7.ročník přeboru ČVUT pro všechny studenty a zaměstnance vysokých škol.

V průběhu roku si Vás dovolíme informovat o aktivitách 17. ročníku festivalu sportovních SPORTFILM LIBEREC INTERNATIONAL FICTS FESTIVAL, který spolupořádáme s Libereckou sportovní a tělovýchovnou organizací. Většina aktivit festivalu se „přestěhuje“ do prostředí internetu a na obrazovku ČT SPORT, tak aby pro Vás nahlédnutí do archivu SPORTFILMU nebo sledování nově přihlášených snímků bylo ještě pohodlnější. Pro studenty středních škol a gymnázií připravují organizátoři dlouhodobou aktivitu SPORTFILM do ŠKOL s možností soutěžit o hodnotné ceny.

Na setkání s Vámi na některé z našich akcí se za pořadatele těší
Dr. Pavel LANDA a Bc. Kateřina VACULÍKOVÁ

 

Fotogalerie

 

 prazska50 IMG 6267  prazska50 IMG 6070  prazska50 IMG 6254
 
prazska50 IMG 6539  prazska50 IMG 6575  prazska50 IMG 6403